Grafik zajęć

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 6:30 - 22:00

SOBOTA 8:00 - 20:00

NIEDZIELA 8:00 - 18:00

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 2024-02-26 do 2024-03-03 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

50 min

RAMIONA I BRZUCH

Magdalena Grabowska

FITNESS

 
50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

50 min

RAMIONA I BRZUCH

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

45 min

FULL BODY WORKOUT

Klaudia Januszkiewicz

FUNKCJONALNA

50 min

PILATES

Kinga Antoszko

FITNESS

       
50 min

ORGANIC KIDS 4-6 LAT

Natalia Kuch

FITNESS

 
10:00        
50 min

STRETCHING I MOBILITY

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Kinga Antoszko

FITNESS

60 min

DEEPWORK

Kinga Antoszko

FITNESS

10:30
50 min

AKTYWNI+

Natalia Kuch

FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia Kuch

FITNESS

50 min

PILATES

Natalia Kuch

FITNESS

50 min

AKTYWNI+

Natalia Kuch

FITNESS

     
11:00          
50 min

CELLULIT KILLER

Magdalena Grabowska

FITNESS

 
11:15            
50 min

ROWERY

Krystian Mroczkowski

FITNESS

11:30    
50 min

ZDROWIE KOBIETY

Natalia Kuch

FITNESS

       
12:00          
45 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia Kuch

FITNESS

 
17:00
50 min

LATINO LADIES

Karina Rydarowicz

FITNESS

50 min

TRENING OBWODOWY

Kinga Antoszko

FITNESS

50 min

STEP FUNKCJONALNY

Kinga Antoszko

FITNESS

50 min

TRENING OBWODOWY

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

50 min

PUMP

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

   
18:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia Kuch

FITNESS

50 min

PUMP

Kinga Antoszko

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Natalia Kuch

FITNESS

50 min

LATINO LADIES

Karina Rydarowicz

FITNESS

50 min

STEP&SHAPE

Magdalena Grabowska

FITNESS

   
19:00
50 min

STEP&SHAPE

Magdalena Grabowska

FITNESS

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

50 min

CELLULIT KILLER

Magdalena Grabowska

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Klaudia Januszkiewicz

FITNESS

60 min

PILATES

Natalia Kuch

FITNESS

   
20:00
50 min

ROWERY

Krystian Mroczkowski

FITNESS

50 min

JOGA

Aleksandra Kardach

FITNESS

50 min

ROWERY

Krystian Mroczkowski

FITNESS

50 min

BOKS

Krystian Huczko

FITNESS

50 min

DEEPWORK

Kinga Antoszko

FITNESS

   
21:00
60 min

BOKS

Krystian Huczko

FITNESS

   
50 min

JOGA

Aleksandra Kardach

FITNESS

     
← →
Pobierz aplikację mobilną